Wsparcie osobiste

Jeśli potrzebujesz:

  1. Wsparcia emocjonalnego w trudnej dla Ciebie sytuacji życiowej
  2. Konsultacji dotyczących treści, które są umieszczone na blogu lub aspektów Twego osobistego rozwoju
  3. Chcesz opowiedzieć mi swoją historię i być wysłuchanym
  4. Jesteś byłym duchownym lub osobą konsekrowaną potrzebującym wsparcia

To skontaktuj się ze mną za pomocą maila: uwolnijswezasoby@gmail.com
Następnie wspólnie drogą mailową ustalimy termin konsultacji w formie jaka będzie Ci odpowiadać (telefoniczna, videorozmowa przez aplikację Skype, dla osób mieszkających na terenie powiatu częstochowskiego spotkania osobiste)

PŁATNOŚĆ
Ustalam z każdym zainteresowanym indywidualnie 🙂

REKOMENDACJE:

Marek z Wrocławia
Po ponad trzydziestu latach mojego życia dopadły mnie wątpliwości i konsekwencje moich nie zawsze właściwych wyborów z młodości. Blokowanie emocji spowodowało życie w ciągłym ogromnym stresie. Bywały dni, że nie mogłem do niczego się zabrać. Zacząłem szukać pomocy i jedną z osób, które mi pomogły był Piotr właśnie. Wykazał się dużym zainteresowaniem i empatią. Widywaliśmy się wtedy dosyć często w większym gronie, ale Piotr zawsze był osobą bardzo otwartą i słuchającą. Zawsze miał czas dla każdego z nas z osobna. Później poprosiłem go o rozmowę indywidualną. Piotr zasugerował kilka rozwiązań, które pomogły mi w pracy nad sobą i wyjściu z kryzysu. Następnie umówiliśmy się na dłuższe spotkanie. To spotkanie, to popołudnie było przełomem w mojej pracy nad sobą. Jego umiejętność słuchania i wrażliwość na drugiego człowieka bardzo mi pomogła. Trafne spostrzeżenia i otwartość dodały mi sił. Bardzo mi pomógł i bardzo jestem mu wdzięczny za jego pomoc”. 

Kamila z Częstochowy
Poznałam Piotra po raz pierwszy już wiele lat temu, jak jeszcze był kapłanem. Byłam wtedy nieśmiałą nastolatką, w dodatku bardzo zagubioną. Trudno mi było otworzyć się na ludzi, dlatego zapobiegawczo się od nich odsuwałam, potęgując w sobie jeszcze bardziej poczucie wewnętrznej pustki. W tamtym czasie zaczęłam rozmawiać z Piotrem. Na początku z pewną dozą dystansu, ale było coś w Piotrze takiego, że ten dystans prędko znikł. Miałam wtedy wrażenie, że po raz pierwszy nie muszę udawać, a będę akceptowana taka, jaka jestem, choć jeszcze nie miałam pojęcia, kim jestem. Jego osobiste spostrzeżenia oraz decyzje nieraz potrafiły mną wstrząsnąć, do wielu wniosków doszłam właśnie dzięki Piotrowi. Dzięki niemu zaczęłam rozumieć, że pewnych spraw nie należy zamiatać pod dywan, a o siebie trzeba zawalczyć. Nasze wspólne rozmowy dotyczyły często spraw – że tak to nazwę – wielkiej wagi, ponieważ nie czułam oporów, by trudne tematy poruszać. Mogłam liczyć na zrozumienie i wsparcie. (Często było ono większe, niż oczekiwałam) Poziom empatii u Piotra jest nie do opisania! Bardzo polecam!